Elektrické autíčko Jeep BRD-7588 červené 4x4

2 hodnotenia
€234 €195 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.3.2024
Kód: 7408-UNIW
Elektrické autíčko Jeep BRD-7588 červené 4x4
2 hodnotenia
Vrátenie tovaru s garanciou vrátenia peňazí
14 DNÍ NA VRÁTENIE
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní s garanciou vrátenia peňazí
Doprava zdarma na každú objednávku
DOPRAVA ZDARMA
Doprava zdarma na každú objednávku
PREKVAPENIE K OBJEDNÁVKE
PREKVAPENIE K OBJEDNÁVKE
Ku každej objednávke malé prekvapenie

Podrobný popis

Ktoré malé dieťa nesníva o tom, že bude môcť sadnúť za volant vlastného vozidla a vydať sa na výlet na ihrisko? S naším červeným terénnym autom BRD-7588 je to možné! Vozidlo na batérie spestrí a uľahčí rodinné výlety a prechádzky, vďaka čomu bude vaše dieťa cestovať pohodlne a príjemne.

Niekoľko výhod detského autíčka na batérie, ktoré určite splní očakávania vás aj vášho dieťaťa:
- sýta farba v kombinácii s veľkou pevnou konštrukciou
- intuitívne ovládanie
- päťbodové bezpečnostné pásy
- pomalý štart
- kľúč zapaľovania
- 2,4G diaľkové ovládanie súčasťou sady,
- dokonale zladené komponenty

Toto je, samozrejme, len niekoľko z nich – ostatné si over sám. Napriek obrovskej nosnosti je červeno-čierny džíp veľmi pohodlný a reprezentatívny. Detské vozidlo poháňané štyrmi motormi 12 V 45W a batériou 12V 10Ah nikoho nesklame. Elektrické autíčko v sýtom odtieni červenej upúta pozornosť okoloidúcich ako aj ochranným rámom so štvornásobným halogénovým osvetlením, tak aj moderným originálnym dizajnom.

Detské autíčko BRD-7588 na batérie má prvotriednu výbavu. Mäkké sedadlo široké 38 cm je potiahnuté čiernou ekologickou kožou zvyšujúcou komfort cestovania. Sedadlo vodiča je spojené so špeciálnym pásom, ktorý v kombinácii s dverami, ktoré sa zamykajú zvnútra, zaručuje bezpečnú hru. Vo vnútri auta je osvetlený kokpit napodobňujúci rôzne hodiny a ukazovatele, ako aj hudobný prehrávač - v jeho kryte je skutočné FM rádio, port pre slúchadlá, SD karta a USB. Veríme, že zvukový panel osloví každého niekoľkoročného vodiča.

Pri výbere elektrického autíčka sa oplatí venovať pozornosť faktu, že konštrukcia je osadená na mäkkých EVA kolesách a tlmičoch, ktoré zaručujú najvyšší komfort jazdy na rôznych typoch povrchov. Ako funguje prezentované vozidlo? Auto sa štartuje kľúčom. Po jeho otočení stačí zvoliť smer jazdy pomocou páčky na pravej strane a následne stlačiť plynový pedál. Neboj sa – vozidlo môžeš neustále ovládať pomocou 2,4G diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia.

Veľkou výhodou červeného modelu džípu BRD-7588 je madlo ukryté pod vozidlom, ktoré uľahčuje prepravu vozidla v núdzovej situácii, napríklad pri vybití batérie. Ďaľšou výhodou je otvárateľný úložný priestor v tvare rezervného kolesa umiestneného v zadnej časti vozidla. Dieťa si tam bude môcť uložiť svoje potrebné cestovné doplnky.

Červený džíp BRD-7588 je podľa odporúčaní výrobcu určený pre všetky deti od 3 rokov, no diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou súpravy, umožňuje hru aj mladším deťom. Detské elektrické autíčko je označené certifikátom CE, čo dokazuje jeho bezpečnú a pevnú konštrukciu. Červený model JEEP BRD-7588 prinesie veľa radosti každému malému vodičovi - presvedčte sa sami.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické autíčka
Hmotnosť: 21 kg
Značka: Jeep
Model: BRD-7588
Farba: Červená
Motor: 4x45W
Batéria: 12V10Ah
Prevodovka: 3 rýchlostná
Rozmery vozidla: 112 cm x 70 cm x 63 cm
Rýchlosť: 2-6 km/h
Hmotnosť: 18 kg
Nosnosť max: 30kg
Čas nabíjania: 8 hodín
Čas jazdy: do 1 hodiny
Brzda: Automatická po uvoľnení pedálu
Bezpečnostné pásy: +
Otvárateľné dvere: +
Kľúče: +
Odpruženie: +
Sedačky: EKOkoža
Kolesá: Mäkké EVA
Diaľkové ovládanie: 2.4G
Svetlá: Predné LED
Audio: Vstup MP3
Dĺžka vozidla: 65
Výška (cm): 115
Šírka (cm): 45